Relacje z rejsów

Perełką do Łeby

autor: Adam Wójcicki, zdjęcia Artur Ślepko. KŻ „ŚWIWAG”

Jacht przejmujemy w sobotę, 11-czerwca 2016 w Górkach Zachodnich, ale wychodzimy w morze w niedzielę zaraz po 06 rano przy słabym wiaterku z kierunków NE. Płyniemy na razie prosto na północ. Z prognozy wynika, że taki kierunek wiatru utrzyma się przez najbliższe 2 dni, dlatego na wysokości Helu rezygnujemy z Kłajpedy a przymierzamy się do Kalmaru.  Na jachcie jest komplet map południowego i południowo – wschodniego Bałtyku, więc „wszystko nasze”. 

Więcej

Rejs Gdańsk – Władysławowo - Gdańsk

autor: Marcin Witkowski, Konrad Kozłowski

Nasz coroczny rejs to przede wszystkim okazja do spotkania znajomych z różnych zakątków Polski i od kilku lat pomysł na aktywne spędzenie letniego weekendu. Po raz pierwszy nasza białostocko -  płocko - warszawska załoga wypłynęła z mazurskich szuwarów na wody Zatoki Gdańskiej i Bałtyku sprawdzić się w nowych okolicznościach. „Perełka” zaskoczyła nas pozytywnie bogatym wyposażeniem i przemyślaną ergonomią wnętrza.

Więcej

Czekamy na pierwsze relacje

autor: Administrator

Szanowni Państwo

 

Zapraszamy do współtworzenia tej strony i wzbogacania jej o Państwa doświadczenia i obserwacje z rejsów. Armatorzy chętnie przyjmą też konstruktywne uwagi dotyczące organizacji czarteru, wyposażenia jachtów i ich sprawności. Ze swej strony oferujemy uwagę a także atrakcyjne rabaty dla czarterowiczów umieszczających swoje wpisy z rejsów.

Pozdrawiamy

Armatorzy

Więcej